TARİŞ’TEN ÜRETİCİ ORTAKLARINA BÜYÜK DESTEK     ( 28.02.2024 )


Tariş Üzüm Birliği, üretici ortaklarının 2024 yılı ürünü üzüm üretim masraflarına katkıda bulunmak ve maliyetlerini düşürmek amacıyla kampanya başlattı.

Tariş Üzüm Birliği tarafından başlatılan kampanya ile ilgili olarak Yönetim Kurulu başkanı Ferhat ŞEN; “Ortaklarımızın Kooperatif ve Birliğimize aidiyetini artırmak ve onların masraflarına katkıda bulunmak amacıyla tüm imkanlarımızla ortaklarımızın yanında olacağız.” Başlattığımız kampanyamızda ortaklarımıza girdi tedarikinde farklı seçenekler sunuyoruz. Bu kapsamda ortaklarımızın en önemli ve yüksek maliyetli üretim girdilerinden biri olan akaryakıtı uygun koşullarda tedarik edebilmeleri için LUKOİL firmasıyla anlaşma imzalamış bulunuyoruz. İsteyen ortaklarımız, ilgili banka kartlarıyla kooperatiflerine gelip lukoil kartlarını alabilir ve 5 aya kadar faizsiz olacak şekilde motorin tedarik edebilirler." dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat ŞEN: “Ortaklarımızın kimyevi gübre tedarikinde de uygun koşullar sağlanması amacıyla anlaşmalar yaptıklarını ve isteyen ortağın bankalar aracılığıyla 3 aya kadar faizsiz k.gübre alabileceğini” söyledi.

Diğer yandan konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Genel Müdür Hasan Özer ORHAN; “Yaptıkları kampanyalarda en önemli hedefimiz Tariş Üzüm Birliğini büyütmektir. Gerek kooperatifler üzerinden gerekse de bankacılık sistemi üzerinden yaptığımız satış tutarı kadar ortaklarımızın Kooperatiflerimize ürün teslim etmesini bekliyoruz. Üretici ortaklarımızın bizim bu beklentimize olumlu cevap vereceğine inancım tamdır” diyerek sözlerini tamamladı.
HABER ARŞİVİ ...