SATIŞ NOKTALARI:

Ürünlerimizin toptan satışları TAR-PAZ TARİŞ ÜZÜM PAZARLAMA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Lütfen www.tarpaz.com.tr adresi ziyaret ediniz.

Ürünlerimizin perakende satışları, Konak ve Karşıyaka satış mağazalarımız ile Kooperatiflerimizin satış mağazalarında ve çeşitli hipermarket zincirlerinde yapılmaktadır.

Ayrıca ürünlerimiz için Türkiye'nin her yerinden ( 0232 )  482 12 17 - 484 71 33 - 364 49 04 numaralı telefonları arayarak sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ürünler mesafeye göre 1 veya 2 gün içinde kargo ile adresinize gönderilecektir.Konak Satış Mağazamız : Mithatpaşa Cad. SSK Konak Tesisleri B Blok No:7/E   Konak / İZMİR
Tel: 0232. 482 12 17
Karşıyaka Satış Mağazamız : Cemal Gürsel Cad. No:286   Karşıyaka / İZMİR
Tel: 0232. 364 49 04
ŞALGAM SUYU:

Şalgam suyu Mor havuç ve mayalanmış bulgurun suya salınması ve tuzun ilavesi ile laktik asit fermantasyonuna tabi tutulmasının sonucu oluşan kırmızı renkli, bulanık, ekşi lezzetli fermente bir içecektir.
Mor havuç karotence zengin olduğu gibi önemli miktarlarda Thiamin(B1) ve Riboflavin(B2) vitaminlerini de içerir. Havuçta bol miktarda şeker de bulunur. Havuç suyunun mide ve bağırsak rahatsızlıklarına iyi geldiği bildirilmiştir. Vitamin ve mineral miktarları yüksek olan bu hammaddelerden yapılan şalgam suyunun insan sağlığı için şüphesiz pek çok faydaları vardır. Bunların başlıcaları şunlardır.

  • İştah açar.
  • Laktik asit içerir, sindirimi kolaylaştırır.
  • B grubu vitaminleri içerir. Sinirleri yatıştırır.
  • Mide ve karaciğere faydalıdır.
  • Kalsiyum, potasyum ve demir içerir, kemik ve dişleri kuvvetlendirir.
  • A, B, C vitaminlerini içerir, kalp, damar ve göz sağlığı için faydalıdır.
LİMON SOSU:

Limon içeriği taşıyan salata, çorba... gibi limonun kullanıldığı alanlarda kullanılan aromalarla benzer tadı yakalamış pratik kullanımlı bir üründür.
AMBALAJ ÇEŞİTLERİ: